MÖBLER / Bord / Salongsbord 5597612
nr 559 7612
Salongsbord
Karl Johan, Björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 december 2008
kl 18:03:13
21/12 17:09:43
400 kr
22/12 12:42:29
Karl Johanstil/Empir
Senempiren